1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !        1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA !
BİZİ TAKİP EDİN !


1-CAYMA HAKKI-İADE KOŞULLARI

1.1. ALICI; işbu sözleşme uyarınca ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar (kargo ücreti vb.)  ALICI’ ya aittir.

1.2. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde SATICI'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya e-posta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün 2. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

b) İade formu ile bildirim yapılmalı,

c) İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

d) SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasında itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde ürünün toplam bedeli ve alıcıyı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

e) ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

f) Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

g) Cayma hakkı nedeniyle iade edilen ürünün satıcıya geri gönderilirken ödenenen kargo bedeli ALICI tarafından karşılanacaktır. ALICI tarafından karşılanmayan kargo bedeli için Ma Moi Baby, iade edilecek bedel üzerinden kargo ücretini mahsup eder.

h) SATICI ürün satarken ALICI'dan tahsil ettiği kargo ücretini iade etmez.


2 - CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

2.1. ALICI’nın satın almış olduğu ürün üzerinde cayma hakkını kullanabilmesi için satın aldığı ürünün kullanılmamış, etiketi koparılmamış, yıkanmamış ve herhangi bir deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünlerin iadesi YÖNETMELİK GEREĞİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

2.2. ALICI’nın istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmaya ürünlerin iadesi de YÖNETMELİK GEREĞİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

2.3. Ayrıca miniklerimizin hijyeni ve sağlığı açısından aksesuar, çorap, mayo, iç çamaşırı vb. ürünlerde de İADE KABUL EDİLMEMEKTEDİR. (ALICI’nın bu hususta hassasiyet göstermesi zorunludur.)


İADE FORMU


Satın almış olduğunuz ürünleri; kullanılmamış, etiketi çıkarılmamış ve yeniden satışa uygun olarak teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki formu doldurarak iade edebilirsiniz.

İadeler yalnızca MNG Kargo "701494854" kodu ile ödemesi ALICI tarafından yapılarak gönderilebilir.

İadeniz tarafımıza ulaşıp incelemesi yapıldıktan sonra, iade şartlarına uygunluğu kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 1-5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz ödeme yaptığınız yöntem ile(taksitli alışverişlerin iadesi taksitli yapılır) yapılmaktadır. Geri ödemenizin size yansıma süresi tamamen bankanızın iç süreçlerine bağlıdır.

NOT: AŞAĞIDAKİ İADE FORMU İLE TARAFIMIZA BİLDİRİMİ YAPILMAYAN İADELER KABUL EDİLMEYECEKTİR!


Adı Soyadı
Sipariş Numarası
Telefon Numarası
Alışveriş Yapılan Ödeme Yöntemi
Banka Adı(Ödeme Havale/EFT ile yapıldı ise)
Hesap Sahibi Adı Soyadı(Ödeme Havale/EFT ile yapıldı ise)
IBAN No(Ödeme Havale/EFT ile yapıldı ise)
İade Edilecek Ürün Adı
İade Edilecek Ürün Adedi
İade Edilecek Ürün Bedeni
İade Sebebi
Kargo Takip Whatsapp footer
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımına onay vermektesin. Gizlilik Politikamız
Anladım
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.